Elustamismask Ambu


tarneaeg 3-5 päeva

Pocket Mask – elustamismask

Vahetusfiltrid leiad siit 

Ambu ResCue Mask võimaldab teha suult-maskile kunstlikku hingamist. Lisaks tekitab see päästja ja kannatanu vahele füüsilise barjääri, vältides otsest kontakt päästja huulte ja tundmatu isiku vahel.

Enne seadme kasutamist tuleb läbida vastav kunstliku hingamise ja elustamise alane väljaõpe. Harjutage ResCue Maski kasutamist mannekeeni peal, et oleksite valmis igaks võimalikuks hädaolukorraks. Pärast klapi eemaldamist saab Ambu ResCue Maski vajadusel kinnitada hingamisaparaadi külge.
Tähelepanu!

1. Ambu ResCue Mask on mõeldud kasutamiseks ainult väljaõppega kasutajale.

2. Veenduge, et enne kunstliku ventilatsiooni alustamist on klapp korralikult maski külge kinnitatud. Kui klappi korralikult ei kinnitata, ei pruugi õhuvool olla piisav. Kui üesuunaline klapp on peale maski kasutamist väljavahetatud, tuleks asendusklapp maski ainult osaliselt sisestada ja vahetult enne ventilatsiooni alustamist täielikult maski sisse vajutada, et tagada korralik kinnitus.

Omadused:
– Läbipaistev disain võimaldab abiandjal elustamise vältel jälgida patsiendi seisundit.
– Maskil on kinnituskumm, et mask seisaks kindlalt patsiendi näol. Kummi puudusel tuleks iga hingamistsükli korral maski uuesti sättida – kaotades seeläbi väärtuslikku aega.
– Mask on korduvkasutatav ning lihtsasti puhastatav. Maskil on ühepoolse klapiga filter, mida tuleb vahetada peale igat elustamist.

Mõõdud: Karp (138 x 113 x 50 mm)
Kaal: Karp (117 g);
Materjal: Mask (Polüvinüülkloriid); Karp (PP)

Mask on mõeldud kasutamiseks ainult väljaõppega kasutajale!